איתך בהכנה ללידה – שביל הלידה לניאדו
 

שביל הלידה מרכז למענכם את כל השירותים הרפואיים המובילים ואת הידע והתמיכה המקצועיים בתחומי ההיריון והלידה, הפועלים באגף אימהות של בית החולים לניאדו.

צוות הרופאים המומחים, האחיות והמיילדות המנוסות, עומדים לרשותכם 24 שעות ביממה, כדי להעניק לכם שירות רפואי מקצועי, איכותי ומתקדם, בגישה אישית ששמה לנגד עיניה את הצרכים והרצונות הייחודיים שלכם.

בשביל הלידה תמצאו תחת קורת גג אחת:

 • מכון אולטרה-סאונד בטכנולוגיית תלת-מימד מתקדמת
 • קורסי הכנה ללידה בכל השיטות והגישות הקיימות
 • שירותים מגוונים בחדרי הלידה כגון: דולה ועוד.
 • מרכז ללידה טבעית בשיתוף רשת דיאדה
 • תמיכה והדרכה מקצועית בהנקה

אנו מאמינים כי חוויית היריון והלידה היא חוויה אישית וייחודית לכל זוג הורים. תפקידנו הוא ללוות אתכם, לסייע לכם ולהעניק לכם את כל הכלים והאפשרויות ללדת בביטחון, כמו שאתם בוחרים, בדרך המיוחדת שלכם.

היחידה להריון בסיכון גבוה

היחידה להריון בסיכון גבוה פועלת כחלק ממחלקת יולדות ב'. ביחידה מאושפזות נשים בהריון משבוע 24 ואילך, עם סיבוכי הריון, אשר הטיפול בהן מחייב השגחה רצופה או שיש צורך בהמשך הליך האבחון, בירור חומרת מצבן והערכתו.

היחידה נותנת מענה למגוון בעיות של נשים בהיריון המצריכות אשפוז בבית החולים:

 • צירים מוקדמים
 • עליית לחץ דם בהריון עד לגרימת רעלת הריון
 • האטה בצמיחת העובר
 • ירידת מים מוקדמת (לפני שבוע 36)
 • הריון מרובה עוברים
 • דימום לידני בהיריון
 • נשים עם מחלות רקע המחייבות השגחה צמודה בהריון, כגון סכרת ומחלת לחץ דם.

היחידה מופעלת על ידי צוות רופאים מומחים ונעזרת לפי צורך במיטב צוות המומחים של בית החולים בתחומים שונים, נפרולוגים, קרדיולוגים, אנדוקרינולוגים, דיאטנים ועוד.

במהלך שנת 2020 טופלו בפגייה כ – 450 פגים ותינוקות, מתוכם 110 פגים שנולדו לפני השבוע ה – 35 להיריון, ויותר מ –40 פגים במשקל לידה הנמוך מ- 1,500 גרם. ביחידה מתבצעים ניתוחים לפגים ולתינוקות במומים מולדים, ניתוחים דחופים וניתוחים מתוכננים, על ידי מומחים מהשורה הראשונה.

בשנים האחרונות בוצעו עשרות ניתוחים בפגים ובתינוקות. נותחו תינוקות עם מומים מולדים מורכבים כגון חסימת הוושט, סגירת פגם מולד בדופן הבטן, טיפול ב NEC, ניתוחים נוירו-כירורגים לתינוקות עם מום מולד בעמוד השדרה ועוד. מגיעים גם תינוקות מבתי חולים אחרים בארץ לניתוחים נוירוכירורגים. צוות הפגייה מעניק הדרכה ותמיכה להורים לאורך כל האשפוז, באווירה חמה ואישית. לאחר האשפוז יקבל אתכם צוות מיומן להמשך מעקב וטיפול במרפאת פגים.

מרפאה להריון בסיכון גבוה

במרפאה להריון בסיכון גבוה מטופלות נשים הפונות למיון נשים וזקוקות להמשך טיפול ומעקב, נשים המשוחררות מאישפוז במחלקה ונשים מהקהילה המופנות על ידי הרופא המטפל בהן.

המרפאה להריון בסיכון גבוה ממוקמת בבניין החדש בקומה 3  ליד מכון האולטרסאונד. ניתן לקבוע תורים בטלפון: 09-8609592

איתך בליווי לאחר טראומה

את חווה חרדות או טראומה לקראת הלידה המתקרבת?

אל תישארי לבד עם הפחד.

עברת חווית לידה לא פשוטה?
חווית הטרדה מינית/ לידה טראומתית/ לידה שקטה או כל חוויה שגורמת לך לחרדה ולחץ מהלידה הקרבה?
אנו מזמינות אותך אלינו- לשביל הלידה לניאדו.
בשיחה עם מיילדת מוסמכת, שהוכשרה במיוחד לנושא, תוכלי למצוא אוזן קשבת ולחשוב יחד על דרך ההתמודדות המתאימה לך ( ללא צורך בחשיפת פרטים).
בפגישה נשוחח על החששות והפחדים ועל הצפיות מהלידה הקרבה. נגבש תוכנית שתתחשב ברצונותייך ותוכל לעזור לך להתמודד בצורה מיטבית, להפחית מרמות החרדה ולתרום לחווית לידה חיובית.
לתיאום פגישה אישית את מוזמנת ליצור קשר עם שביל הלידה בטלפון: 09-8609500

זמינים בשבילך תמיד

רוצה ללדת בדרך שלך?
נשמח להגשים את כל מה שחלמת

לכל שאלה מחשבה התייעצות השאירי פרטים, מבטיחים לחזור אליך עם תשובה בהקדם

 

   

  09-8609500
  מרכז רפואי לניאדו רח' דברי חיים 16, קרית צאנז, נתניה, 42150