קורס הכנה ללידה בגישה טבעית לניאדו - דיאדה

קורס הכנה ללידה בגישה טבעית לניאדו - דיאדה

קורס הכנה ללידה בזיקה ללידה טבעית, בניהול מקצועי של גילה רונאל (דיאדה) ופנינה רוזנווסר (לניאדו). הקורס  מועבר על ידי צוות מיילדות ומדריכות בכיר של מרכזי דיאדה וחדר הלידה של לניאדו.

 

תאריך פתיחה:  19/11/19 ימי שלישי בשעה 19:00-21:00

תאריך פתיחה של קורס נוסף: 7/1/20

קורס ייחודי זה מעניק לכם כלים להתמודדות עם מצבים פיזיים ונפשיים בלידה, עם צירי לידה, עם חששות ועם אושר גדול. הוא מתמקד בתהליך הלידה הפיזיולוגי, בהכרת שלבי הלידה, בהתמודדות עם מצבים שונים בתהליך הלידה בדרכים טבעיות ובאפשרויות הגלומות במרכז הלידה הטבעי כדי לאפשר לידה בטוחה וחוויה טובה לכל המשפחה.
מלבד הגישה הטבעית, יינתן מידע מקצועי ועדכני כהכנה ללידה אפשרית בחדרי הלידה הרגילים.
הקורס יתקיים במרכז הלידה לניאדו-דיאדה, וכחלק ממנו יתקיים סיור בחדרי הלידה.

 

מבנה הקורס
הקורס מונה ארבעה מפגשים

 

מפגש ראשון
הכרות, קצת על דיאדה, לניאדו ומרכז הלידה, הקדמה על המיילדות בארץ והשינויים בשנים האחרונות. דגש על הבחירה. מסע התינוק באגן בלידה - מבנה האגן ותפקידו בלידה. חבל טבור, שליה, קרומים, מי שפיר. הורמונים. רצפת אגן.
נשימה והרפיה - הסבר ותרגול.

 

מפגש שני
תופעות של סוף הריון, מבשרי לידה, הכנת הפרינאום. מתי ללכת לחדר לידה, סימנים, שלבי לידה פיזיולוגית, פתיחה, מחיקה, הגעה לחדר לידה, פרוצדורות, הדמויות המשתתפות בלידה. נשימות התחלת תרגול תנוחות בציר.

 

מפגש שלישי
השראת לידה, זירוז, מה לעשות עם עכוז? משככי כאבים רפואיים, להזכיר תנועתיות, מים, עיסויים, לחיצות. תרגול תנוחות בלידה עם אפידורל.
התערבויות בלידה, תנועתיות, תנוחות, לחיצות שלב שני, נשימות, שימוש בקול.
הנקה. מועבר על ידי טלמור קרן,יועצת הנקה מוסמכת IBCLC.

 

מפגש רביעי
תוכנית לידה וסיכום. דרך תוכנית הלידה עושים חזרה גם על תנוחות,  נשימות ותנועה עם קול (במשולב). יציאת התינוק , פרוצדורות אחרי הלידה. במחלקה: פרוצדורות, אפשרויות, חיסונים. השיבה הביתה או התעוררות למציאות חדשה בבית. ימים ראשונים.

 

לקבלת פרטים נוספים ולהרשמה לחצו כאן